Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD
Ana sayfa

Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD

Çin Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD Sertifikalar
Çin Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD Sertifikalar
Altın Tedarikçisi! Sevkiyatı çok hızlı düzenledi, kalite süper iyi. Onlar en iyi tedarikçilerimizden biridir, gelecekte onlarla daha fazla iş yapacaklardır!

—— Bayan Nguyen Thi Hong

Onlardan 2017 yılında 7 konteyner aldık, kalite sorunları yok. Patron, çok güzel ve profesyonel, iyi iş partneri!

—— Bay Wan Rusli

Aferin! Sevkiyat, sipariş vermeden önce çok fazla iyi öneri getirerek hızlı düzenlendi, zaman ve para tasarrufu sağladı.

—— Bayan Natntia Jitaniyompanich

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD

companyPics.title0
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CF
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 90% - 100%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Guangzhou ChangFeng Steel Co, Ltd Çin merkezli kalıp çelik ürünleri ihracatı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir özel çelik şirketidir. Özel çelik sektöründe yirmi yıllık tecrübeye sahip, ana ürünlerimiz Plastik Kalıp Çeliği, Sıcak İş Kalıp Çeliği, Soğuk İş Kalıp Çeliği, Alaşımlı Yapısal Çelik, Takım Çeliği, Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik ve Dövme Blok.

Müşterilere yüksek kaliteli ürünler sunmak için Baosteel Grubu, Dongbei Özel Çelik, Changcheng Özel Çelik, Hongsheng Ağır Sanayi, Xingcheng Özel Çelik, Daye Özel Çelik dahil olmak üzere birçok Çinli birinci sınıf özel çelik işletmesiyle yakın işbirliğimiz var. Kendi fabrikamızda bin ton stok malzememiz var ve aynı zamanda müşterilere işleme hizmetleri sunabiliyoruz. Biz yıllardır ihracat tecrübesi dolu, ürün Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Türkiye, Singapur, Tayland, Malezya, Vietnam, Tayvan ve Orta Doğu kapsar.

Yıllar süren gelişimden sonra, şirket eksiksiz bir kalite yönetimi ve ihracat hizmeti sistemi kurmuştur. Bir grup deneyimli ve yetkin elit grubumuz var ve müşterilerine en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Şirketimiz, müşterilere kesim ve diğer işleme hizmetleri sunmak için büyük boyutlu Dikey testere makineleri, Yatay testere makineleri, Freze makineleri, Taşlama makineleri ve diğer gelişmiş ekipmanlar ile donatılmıştır. Tüm ürünler, işlevlerini ve kalitesini sağlamak için DIN, AISI, JIS ve GB standartlarını karşılayan metalografik analiz, sertlik, ultrasonik hata algılama ve diğer sıkı denetim süreçleri kontrol edilmelidir.

Şirketimiz “içtenlikle işbirliği, sonsuz mükemmellik için çabalama” ilkesini sürdürmektedir. Tüm dünyada müşterileri ile uzun vadeli karşılıklı yarar ve kazan-kazan ilişkisi kurmak istiyoruz.

İletişim bilgileri
Guangzhou Changfeng Steel Co., LTD

İlgili kişi: Ms. Echo

Tel: +86 18148729336

Faks: +86-020-8251-5866

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)